ASIR Noční stolek PAL mocca – stylový kousek do vaší ložnice

V dekoru mocca a černého rámoví vyrobený noční stolek PAL trošku připomíná kabinu náklaďáku a mohl by tak nadchnout i pánské zákazníky.

Noční stolek PAL nabízí dvě odkládací plochy a jeden uzavřený úložný prostor, a to z něj dělá praktického pomocníka do každé ložnice.

Je vyroben z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v dekoru mocca a z černého kovového rámu. Rozměry: Šířka: 45 cm Hloubka: 40 cm Výška: 50 cm Výška regálu 19 cm.

Proč si vybrat noční stolek PAL mocca?

  • Stylový design připomínající kabinu náklaďáku
  • Dvě odkládací plochy a jeden uzavřený úložný prostor pro praktické využití
  • Vyroben z kvalitních materiálů
  • Skvělá volba pro každou ložnici

Pokud hledáte praktický noční stolek s moderním designem, určitě byste měli zvážit noční stolek PAL mocca. Jeho kombinace dekoru mocca a černého kovového rámu vytváří styl, který jistě potěší nejednoho muže, ale také ženy.

ASIR Noční stolek PAL mocca

Díky svému rozměru, který činí 45 x 40 x 50 cm, se noční stolek PAL mocca hodí do každé moderní ložnice. Jeho dvě odkládací plochy a jeden uzavřený úložný prostor navíc slouží jako skvělý pomocník pro ukládání knížek, mobilních telefonů nebo dokonce i drobností jako jsou brýle.

Objednat si můžete ASIR Noční stolek PAL mocca na stránkách VybirEjnabytek.cz, kde ho můžete zakoupit za velmi přijatelnou cenu. Neotálejte a pořiďte si svůj vlastní kousek nyní, aby vaše ložnice byla ještě stylovější.