Dubový nástěnný věšák ROWICO MILFORD 8 cm – síla a elegancie do vaší předsíně

Nástěnný věšák MILFORD značky ROWICO vás nadchne svojí jednoduchostí a praktičností. Skvěle se hodí do předsíně i do šatny. Je vyroben z masivního dubového dřeva a unese hmotnost až 5 kg. Dostupný je také ve velikosti 12 cm a v černé barvě.

Proč si vybrat nástěnný věšák ROWICO MILFORD 8 cm?

Nástěnný věšák ROWICO MILFORD 8 cm je skvělým doplňkem do vaší předsíně nebo do šatny. Je velmi pevný a unese hmotnost až 5 kg. To znamená, že si na něj můžete pověsit veškeré vaše kabáty, bundy, kabelky a další oblečení.

Jeho jednoduchý design je příjemný pro oko a dokonale se hodí do moderních interiérů. Díky svým rozměrům je také ideální do menších předsíní, kde by zabíral příliš místa. Jeho hmatová struktura vám zaručí příjemné doteky při každodenním používání.

Odkaz na produkt

Pokud vás nástěnný věšák ROWICO MILFORD 8 cm zaujal, můžete si ho zakoupit na tomto odkazu. Tento odkaz vás přenese na webovou stránku, kde si můžete výrobek objednat.

Dostupnost a barva

Nástěnný věšák ROWICO MILFORD 8 cm je dostupný nejen v přírodní barvě dřeva, ale také v černé barvě, která dodá vašemu interiéru originalitu a moderní vzhled.

Vyrobeno z dubového dřeva

Nástěnný věšák ROWICO MILFORD 8 cm je vyroben z masivního dubového dřeva. Dubové dřevo je známé svou vysokou pevností a odolností, což zaručuje dlouhou životnost věšáku.

Dokonce i po letech používání bude věšák vypadat jako nový. Kromě toho se dubové dřevo vyznačuje krásnou strukturou a jedinečným vzhledem, který dodá vašemu interiéru nádech přírody.

Závěr

Nástěnný věšák ROWICO MILFORD 8 cm vám nabízí kromě praktické funkce také krásný design a jedinečný vzhled. Jeho pevnost a odolnost vám zajistí spokojenost na dlouhou dobu. Pokud také hledáte nástěnný věšák, který dokonale zapadne do vašeho interiéru, určitě neváhejte a pořiďte si ho na našem webu.

Dubový nástěnný věšák ROWICO MILFORD 8 cm

Dubový nástěnný věšák ROWICO MILFORD 12 cm