Růžová rozkládací rohová pohovka Mesonica Munro – dokonalý kousek pro vaši obývací místnost!

Stylová rohová pohovka Mesonica Munro vás na první pohled uchvátí svým pohodlím. Značka Mesonica vytvořila dokonalou kombinaci šarmu a užitku tím, že ji doplnili o pohodlnou matraci na spaní, díky které můžete z pohovky vytvořit příjemné místo jak pro vaše hosty, tak i pro každodenní spánek.

Kvalitní italské čalounění strukturovanou látkou Brill růžové barvy je nejen příjemné na dotek, ale také odolné, díky Zero Spot systému. Dřevěná podnož je subtilní a tak nenarušuje celkový design pohovky. Jedinečným prvkem je jistě designové prošívání po obvodu pohovky, které vynese pohovku o úroveň výš. Dolaďte svůj interiér k dokonalosti s pohovkami Munro.

Vyberte si vlastní rozměr

Rozměry:

Délka: 288 cm

Hloubka (po rozložení): 200 cm

Výška: 83 cm

Výška sedaku: 45 cm

Šířka sedaku: 57 cm

Délka sedaku: 122 cm

V případě potřeby si můžete objednat pohovku v jiných rozměrech.

Nevíte si rady s výběrem barvy?

Ukázky látek:

Na výběr máte ze široké škály látek od italské firmy Brill, které jsou k vidění v našem showroomu. Vyberte si tu, která se vám nejvíce líbí.

Ukázky látek

Zařiďte si obývací pokoj moderně a pohodlně

Stylová rohová pohovka Mesonica Munro je dokonalým doplňkem vašeho obývacího pokoje. Designové prošívání a kvalitní italské čalounění strukturovanou látkou Brill růžové barvy ji vynáší o úroveň výš. Vytvořte si tak pohodlné místo pro odpočinek i spánek, které se dobře bude hodit nejen pro vás, ale i pro vaše hosty.

Nakupujte u nás a ušetřete

Všichni klienti, kteří si objednají rohovou pohovku Mesonica Munro na našich stránkách, získají slevu 5% z celkové ceny produktu. Navíc, v případě požadavku na individuální rozměry, máte zaručeno, že pohovka bude vyrobena přesně podle vašich představ. Kromě toho garantujeme kvalitu výrobku, díky které budete s výrobkem maximálně spokojeni.

Využijte příležitosti:

Růžová rozkládací rohová pohovka Mesonica Munro je nyní dostupná na našem e-shopu nabyteklevneji.cz!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva pohovky na fotografii neodpovídá pohovce.