Kusový koberec Berber 9000 grey-80×150 pro moderní bydlení


Kobercová řada Berber s vysokým shaggy vlasem v jednoduchých a geometrických vzorech je unikátním a moderním řešením pro každého, kdo hledá sofistikovaný a pohodlný koberec. Vlas koberce je velmi silný, pružný a je velmi hustě vsazený do koberce, což vytváří velmi měkký a příjemný pocit na dotek.

Barvy jsou zvoleny velmi decentní a jemné, hlavně v odstínech krémové, šedé a béžové. Uplatnění najdou ve velké škále různých typů interiérů, ať už jde o moderní, minimalistické nebo rustikální prostředí. Berber koberce dodají Vašemu domovu velmi příjemný a pohodový nádech, a to díky své kombinaci kvalitního materiálu a moderního designu, který se perfektně hodí do moderního bydlení.

Kvalitní materiál a design

Koberce řady Berber jsou vyrobeny z velmi kvalitního polypropylenu, který jim vypůjčuje velkou stálost a zajišťuje vysokou odolnost proti opotřebení. Díky tomu jsou tyto koberce ideálním řešením pro interiéry s vysokou frekvencí užívání. Koberce jsou z krátké strany zakončené spletenými střapci, což je elegantní a trvanlivé řešení koncového dokončení.

Velkou výhodou koberců řady Berber je jejich design. Elegantní a moderní design se hodí do všech druhů interiérů. Díky jednoduchosti návrhu se koberce Berber velmi dobře kombinují s ostatním nábytkem, doplňky a dekorací v místnosti.

Unikátní vlastnosti Berber koberců

Berber koberce jsou velmi odolné a snadno čistitelné. Díky svému vysokému shaggy vlasu jsou velmi pohodlné na chůzi a jsou příjemné na dotek. Kromě toho jsou koberce Berber vhodné pro domácnosti s alergiky díky svému antistatickému a antialergickému charakteru.

Odkaz ke koupi Kusový koberec Berber 9000 grey-80×150

Pokud hledáte kvalitní, moderní a pohodlný koberec, je kusový koberec Berber 9000 grey-80×150 tou nejlepší volbou pro Vás. Náš internetový obchod nabízí koberce a další doplňky do interiéru od nejlepších výrobců. Pokud máte zájem o nákup tohoto koberce, navštivte náš e-shop na isolund.cz.

Obrázky koberců řady Berber

Kusový koberec Berber 9000 grey-80x150
Kusový koberec Berber 9000 ivory-80x150
Kusový koberec Berber 9000 beige-80x150

Závěr

Kusový koberec Berber 9000 grey-80×150 je moderní a kvalitní řešení pro každého, kdo hledá pohodlný a sofistikovaný koberec. Díky své propracovanosti, kvalitě zpracování a modernímu designu patří k nejžádanějším kusovým kobercům v naší nabídce.