Expedo Posuvné dveře LIVELLO IV – eleganci a praktičnost pro váš interiér


Posuvné dveře LIVELLO I

Expedo posuvné dveře LIVELLO IV jsou dokonalou kombinací elegance a praktičnosti pro váš interiér. Jedná se o posuvné dveře v šířce 106 cm a výšce 205 cm, které se stanou skvělým doplňkem vaší domácnosti. Dveře se snadno otevírají díky dlouhé hliníkové rukojeti, umístěné v dolní části dveří.

Tyto posuvné dveře mohou být využity jako klasický vchod do další místnosti, nebo do speciálně vytvořené šatny. Jsou vyrobeny z materiálu LTD o šířce 1,6 cm, což zajišťuje vysokou pevnost a stabilitu dveří. Dveře jsou opatřeny lepenými dekorativními prvky z černého skla, které dodávají celému designu dveří na eleganci.

Posuvné dveře LIVELLO I od Expedo jsou vybaveny systémem pojezdu a ložisek, které zajišťují plynulý a snadný pohyb dveří. Instalační materiál je samozřejmostí a je součástí balení. To znamená, že si nemusíte dělat starosti s výběrem správných součástek pro instalaci.

Vybírat lze z několika atraktivních dekorů

Pro ty, kteří preferují individualitu, jsou posuvné dveře LIVELLO IV k dispozici v několika atraktivních dekorech. Můžete si tak vybrat takové dveře, které nejlépe vyhovují vašemu interiéru a vašemu vkusu.

Vzdálenost od zdi je 1,5 cm, což zajišťuje, že se dveře nebudou zapadat do zdi a budou se snadno ovládat. Díky této malé vzdálenosti od zdi také získáte více prostoru v místnosti.

Expedo posuvné dveře LIVELLO IV jsou vyrobeny z kvalitního materiálu PVC, který zajišťuje odolnost vůči poškození a snadnou údržbu. Tyto dveře jsou navíc vybaveny tichým dojezdem, takže se můžete těšit na naprosté ticho při uzavírání dveří.

Shrnutí:

  • Posuvné dveře LIVELLO IV od Expedo
  • Hliníková rukojeť
  • Odstup od zdi 1,5 cm
  • Instalační materiál součástí balení
  • Možnost volby tichého dojezdu
  • Vyberte si vámi zvolený dekor
  • Použité materiály: LTD, PVC

Pokud hledáte posuvné dveře, které se stanou skvělým doplňkem vašeho interiéru, posuvné dveře LIVELLO IV od Expedo jsou pro vás tou správnou volbou. Tyto dveře poskytují vysokou kvalitu, eleganci a praktičnost, kterou určitě oceníte. Navíc můžete vybírat z několika atraktivních dekorů, a tak si zajistíte, že vámi zvolené dveře dokonale zapadnou do vašeho interiéru. Pokud si chcete prohlédnout tyto posuvné dveře a objednat si je online, navštivte web nabytekprozivot.cz.