Šikovný dezertní talíř Villeroy & Boch Like Lave, ø 23,5 cm v šedo-hnědé kameninové barvě


Šikovný dezertní talíř Villeroy & Boch Like Lave, ø 23,5 cm v šedo-hnědé kameninové barvě

Kolekce nádobí Lave od značky Villeroy & Boch vnese do vaší kuchyně či jídelny jedinečný styl a pozvedne úroveň vašeho stolování. Jednotlivé kusy vynikají díky lehké asymetrii a výrazné barevné glazuře, která na povrchu vytváří unikátní efekt.

Sedo-hnědy kameninový dezertní talíř Like Lave je velikosti ø 23.5 cm, což je ideální rozměr pro servírování dezertů či menších jídel. Tento talíř je vyrobený z kameniny, což znamená, že je velmi odolný vůči teplotám a mechanickému poškození. Proto jej můžete bez obav používat při ohřevu v mikrovlnné troubě a bez problémů jej mýt v myčce na nádobí.

Barevná glazura

Tento dezertní talíř vyniká díky své výrazné barevné glazuře. Ta je vytvořena tak, aby na povrchu vytvářela unikátní efekt. Šedo-hnědá barva působí elegantně a pasuje k mnoha typům interiérů.

Asymetrický tvar

Další výraznou charakteristikou dezertního talíře Like Lave je jeho lehká asymetrie. Tento prvek dodává nádobí neobvyklý a moderní vzhled. Kromě toho asymetrický tvar napomáhá i při servírování jídel, jelikož vytváří iluzi většího prostoru na talíři.

Pokud chcete svůj stůl zdokonalit a přidat mu na eleganci a originalitě, určitě zvažte pořízení tohoto dezertního talíře Villeroy & Boch Like Lave. Pokud si ho chcete zakoupit za skvělou cenu, určitě zvažte návštěvu stránek nabyteklevneji.cz.

Dezertní talíř Villeroy & Boch Like Lave

Dezertní talíř Villeroy & Boch Like Lave je skvělou volbou pro všechny, kdo nechtějí ustupovat v kvalitě nádobí ani při výběru designu. Díky jeho odolnosti a unikátnímu vzhledu se vám do vaší kuchyně či jídelny zaručeně bude hodit.