Tyrkysové povlečení pro jednolůžko s příměsí bavlny – novinka Miranda 140 x 200 cm


Luxus a pohodlí do vaší ložnice

Hoďte svou milovanou postel do gala. Luxusní povlečení s elegantními vzory bude příjemnou dominantní částí vaší ložnice. Vytvoříte díky němu hřejivou atmosféru, díky které bude příchod domů a lenošení to, na co se budete celý den těšit ♥

Obálkové zapínání (na přehyb)

Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Tyrkysová postel s povlečením Miranda

Tyrkysové povlečení s příměsí bavlny je vyrobeno z kvalitních materiálů a skvěle se hodí do jakéhokoliv interiéru. Jeho rozměry jsou 140 x 200 cm a je určeno pro jednolůžko. Toto povlečení je skvělou volbou pro všechny, kdo jsou nároční nejen na vzhled, ale také na kvalitu spánku.

Chcete-li se podívat na tento produkt blíže, můžete navštívit stránku produktu na našem eshopu. Zde najdete také další zajímavé nabídky povlečení pro vaši postel.