ORIENTÁLNÍ KOBEREC Cazaris | Hnědá a oranžová | Rozměry 120/180 cm


Proč si vybrat právě tento koberec?

Chcete svůj interiér oživit a dodat mu tou správnou dávku elegance? Pak vsaďte na tento orientální koberec od značky ESPOSA! Jeho moderní pruhovaný dekor v šedé a oranžové barvě vám zajisté padne do oka. To však není jediná jeho výhoda.

Koberec má rozměry cca 120×180 cm a je vyroben z 95 % střižní vlny, což z něj činí velmi příjemný povrch pro vaše nohy. Můžete si proto být jisti, že po náročném dni se budete moci pohodlně pohodlně usadit na jeho měkký povrch.

Ručně tkaný koberec je vhodný také na povrchy s podlahovým topením, takže se nemusíte bát, že by se vás v zimě dotkla studená podlaha. A jestliže máte rádi přírodní materiály, tak vám tento koberec určitě zalíbí, protože je vyroben bez použití umělých vláken.

Koberec, který se postará o váš interiér

Tento ručně vyrobený koberec z Indie zdobí moderní pruhovaný dekor v šedé a oranžové barvě, což z něj činí nejenom elegantní, ale také originální bytový doplněk. Ať už ho umístíte do ložnice, jídelny nebo obývacího pokoje, každému interiéru dodá něco výjimečného.

A co je nejlepší? Tento koberec pochází z Indie a je vyroben ručně. To znamená, že se jedná o skutečný unikát. Navíc je koberec odolný a snadno se udržuje v čistotě.

Závěr

Vyberte si kvalitní koberec, na který se můžete spolehnout a který vaší domácnosti dodá to správné kouzlo. Spojte moderní design s tradičním provedením a vsaďte na tento orientální koberec od značky ESPOSA. Zaznamenáte s ním úspěch u každého, kdo váš byt navštíví!

Orientální koberec Cazaris

Více informací a možnost zakoupení tohoto koberec naleznete na stránkách Skvělý nábytek.