Nový level pohodlí v práci s kancelářskou židlí Apollon a Office 360

Kancelářská židle Apollon přesvědčí nejen svým moderním vzhledem, ale také pohodlím, které poskytuje. Její kvalitní látkové čalounění a snadno udržovatelný potah zajišťují příjemné sezení i po několik hodin. Kromě toho je výška sedadla plynule nastavitelná a zaručuje ergonomické sezení.

Kancelářská židle Apollon je navíc vybavena houpacím mechanismem, který zajišťuje větší volnost pohybu. Díky plastovým područkám získáte vyšší úroveň komfortu. Otočná židle stojí na stabilním hliníkovém rámu s pěti kolečky s hladkým pojezdem. Kancelářské křeslo Apollon skvěle zapadne jak do kanceláře, tak do domácí pracovny.

Office 360 kancelářská židle je skvělým komplementem kancelářského prostředí. Kombinace moderního designu a ergonomického sezení činí ze židle dokonalý kousek kancelářského vybavení. Office 360 kancelářská židle má pohyblivá ramena s nastavitelnou výškou, takže každý uživatel ji může přizpůsobit svým potřebám. Ty jsou totiž různé pro každého a je důležité si během sedavé práce zachovat zdravé tělo.

Židle splňuje normy:
EN 1335-1:2004
EN 1335-2:2009
EN 1335-3:2009

140.000 martindale cyklů – odolnost vůči oděru – je pro kancelářskou židli Apollon naprosto běžná hodnota. Všechny naše kancelářské židle Testovány jsou zkušební metodu Martindale. Tato metoda měří odolnost proti oděru a tím pádem odolnost látky proti opotřebení.

Nejedná se přitom pouze o čistě estetickou záležitost – roztržené nebo rozpraskané čalounění na kancelářské židli může mít také negativní dopad na zdraví uživatele, neboť odhalená pěnová výplň nejen hřeje, ale také může způsobit alergickou reakci.

Klikni a objednej si kancelářskou židlí Apollon!

Nabízíme rychlé a spolehlivé doručení přímo k Vám domů. Kromě kancelářských židlí nabízíme také kancelářské stoly, konferenční stolky, skříně, police a další vybavení. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat! Rádi Vám poradíme s výběrem nebo s jakýmkoliv dotazem k našemu sortimentu.

Kancelářská židle Apollon

Součástí naší nabídky jsou také různé typy sedáků, nožiček a výklopných stolů, které můžete kombinovat podle svých požadavků. Všechny naše návrhy na zakrývání sestavujeme dle konkrétních požadavků zákazníků, ať už se jedná o prostorové možnosti, opotřebení, individuální požadavky nebo pouhou estetiku.

Office 360 Kancelářská židle

Naší prioritou je maximální spokojenost a komfort našich zákazníků. Věříme, že si vyberete kousek, který Vás potěší nejen svým vzhledem, ale také ergonomickým provedením a vysokou kvalitou.

Rychle a jednoduše si objednejte kancelářskou židlí Apollon na https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/office-360-cerna-latkova-kancelarska-zidle-apollon.