Nové konferenční stolky KASTLER NEW TYP 2 v matné bílé a černé barvě


Nové konferenční stolky KASTLER NEW TYP 2 – dokonalý doplněk vašeho interiéru

Set dvou stolků v matné bílé a černé barvě

KASTLER NEW TYP 2 je novou kolekcí, kterou společnost AT Complet přináší na trh. Set dvou konferenčních stolků KASTLER NEW TYP 2 v industriálním stylu nabízí nejen praktické využití při setkání s přáteli, ale zároveň dodávají vašemu interiéru moderní a stylový vzhled.

Vyrobeny jsou z laminované MDF v barevném provedení matná bílá, rám je z kovu v černé barvě. Tento kontrast dochází k dokonalému propojení stolových desek a konstrukce podpory stolu.

Velký odkládací prostor

Díky novému designu stolků KASTLER NEW TYP 2 disponují velkým odkládacím prostorem, který ukrývá skryté předměty a přístroje. Takže vaše místnost vypadá čistě a přehledně. Tloušťka materiálu laminované MDF je 15 mm, což ji činí pevnostně odolnou.

Větší stolek má rozměry 100x40x35 cm a menší stolek 40x50x40 cm. Díky této kombinaci může být set stolků umístěn přímo vedle sebe nebo odděleně od sebe. Takže se snadno přizpůsobí vašemu prostoru a pořadu věcí.

Montáž stolů

KASTLER NEW TYP 2 se dodává v demontu. Na spodní část konstrukce jsou průběžně navlečeny úchyty pro vrchní desku. Montáž probíhá velmi snadno a intuitivně díky přiloženému návodu, ke kterému se dostanete na našich stránkách nebo na zadání kódu u odkazu https://www.atcomplet.cz/produkt/tempo-kondela-set-2-konferencnich-stolku-kastler-new-typ-2-matna-bila-cerna.

Závěr

Nové konferenční stolky KASTLER NEW TYP 2 jsou vynikajícím doplňkem vašeho interiéru, kterému dodají moderní a stylový vzhled. Díky velkému odkládacímu prostoru a kombinaci velkého a menšího stolku jsou velmi praktické. Využijte výhodné nabídky!