Stropní svítidlo Bosco II – Elegantní vzhled v černo-bílém provedení od značky TP Living

Jednoduchost a minimalismus je univerzálním receptem pro úspěch, který stropní svítidla Bosco představují. Tento model, pojmenovaný Bosco II, je zdrojem světla klasického elegantního tvaru a designu, který najde uplatnění v obývacím pokoji, ložnici i předsíni. Bude se skvěle hodit i jako dekorativní osvětlení do kanceláří, pracoven i konferenčních místností.

Bílá s černou, sklo a kov – to jsou ty perfektní kombinace pro závěsné lampy, které budou skvělou dominantou interiérů zařízených s jemnými doplňky. Takový je i případ Bosco II, který si zakoupíte v eshopu TP Living.

Specifikace produktu:

  • 3 skleněná propustná stínidla
  • Kovová základna
  • Kombinace klasické černé a bílé barvy

Tento stropní svítidlo je skvěle vybavené a bude dokonalým doplňkem každého moderního interiéru. Jeho černo-bílý design se snadno sladí s jakoukoliv barvou stěn a nábytku, takže se s ním určitě nebudete muset přemáhat.

Stavy stropního svítidla jsou k dispozici po celou dobu, takže pokud si jej objednáte dnes, můžete si ho předpokládaně nainstalovat již do několika dnů. S velkým výběrem podobných produktů v naší nabídce, si u nás můžete najít také další doplňky pro váš interiér: od lampiček na noční stolky až po krásná stropní svítidla, jako je toto, které splní vaše nejvyšší nároky.

Stropní svítidlo Bosco II - Foto 1
Stropní svítidlo Bosco II - Foto 2

Přijďte si k nám do showroomu a nechte se inspirovat dalšími nápady na moderní a stylové osvětlení vašeho domova či bytu. Těšíme se na vaši návštěvu!