Růžovo-šedý luxusní koberec Flair Rugs Cosmos, velikost 160 x 230 cm

Jsou vám blízké elegantní geometrické vzory? To vás koberce z kolekce Cosmos od značky Flair Rugs potěší. Tento umělecký kousek vám bude doslova ležet u nohou. A to počkejte, až se po něm projdete. Uvidíte, že spojení designu a příjemného materiálu není v tomto případě vůbec mimo realitu.

Doporučujeme:

Rozvinutí koberce po otevření

Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.

Protiskluzová podložka

Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.

Čistící prostředky

Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.

Uvolněné nitek

Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstřihněte nůžkami.

Vystavení slunci

Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.

Čištění skvrn

Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Tento koberec je nejen krásným a moderním doplňkem do vašeho interiéru, ale také praktickým, pokud budete pečlivě dodržovat naše doporučení. Pokud chcete přidat do svého bytu vyšší dávku vkusu a luxusu, doporučujeme vám tento růžovo-šedý koberec Flair Rugs Cosmos. Našli jsme pro vás výhodnou nabídku na webu srovnavacnabytku.cz.

Růžovo-šedý koberec Flair Rugs Cosmos

Komfortní a měkká textura tohoto koberce vám umožní si pohodlně sednout a užít si kvalitní relaxaci. Koberec také pravidelně otírejte a vysávejte, aby udržel původní vzhled a měkkost.