Dřevěný stůl VIKING – robustní kousek do vaší kuchyně či jídelny

Kamkoliv se podíváte, dřevo je stále populární a oblíbené materiál pro nábytek. Vytváří příjemnou a teplou atmosféru a vypadá skvěle v kombinaci se všemi ostatními dekoračními prvky. Pokud hledáte robustní a kvalitní stůl do vaší kuchyně či jídelny, stojí za to zaměřit pozornost na masivní dřevěný stůl VIKING.

Viking – kvalitní zpracování a certifikát FSC zaručuje dlouhou životnost

Stůl Viking je vyroben z borovicového dřeva v přírodní barvě, které není povrchově upraveno. Díky tomu zachovává přírodní charakter a všichni milovníci zdravého životního stylu si mohou být jisti, že stůl není ošetřen žádnými škodlivými chemikáliemi. Navíc kvalitní zpracování a certifikát FSC zaručují vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

Stůl má rozměry 68 x 70 x 180 cm (v x š x d), s nosností 50kg a váhou 25kg. V balení najdete samotný stůl, který je balen v kartonu o rozměrech 185x71x7cm. Stůl není rozebíratelný, takže po doručení vám stačí jednoduše sundat obal a stůl je připraven k použití.

Možnost kombinace s lavicemi Viking

Pokud chcete vytvořit velmi pěknou zahradní soupravu, můžete koupit lavice Viking, které se perfektně hodí k tomuto stolu. Lavice jsou také vyrobeny z borovicového dřeva s přírodní barvou a mají stejný styl jako stůl Viking.

Viking – výhody a nevýhody

Výhody:

  • Robustní stůl vyrobený z borovicového dřeva
  • Přírodní barva bez povrchové úpravy
  • Kvalitní zpracování a certifikát FSC zaručují dlouhou životnost
  • Možnost kombinace s lavicemi Viking

Nevýhody:

  • Není možné stůl rozebrat
  • Chybí otvor pro slunečník

Koupit dřevěný stůl VIKING 180cm na Atcomplet.cz

Pokud vás zaujal dřevěný stůl VIKING, můžete si ho zakoupit online na stránkách Atcomplet.cz. Více informací o stolu najdete na stránkách produktu, kde se dozvíte také aktuální cenu a další technické údaje. Stůl je výbornou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní, přírodní a robustní kus nábytku do kuchyně či jídelny, ale rozhodně neváhejte přidat lavice Viking, aby jste vytvořili dokonalý zahradní set.

Dřevěný stůl VIKING

Stůl Viking – dokonalá kombinace kvality, stylu a designu.