Rozkládací pohovka UVIFORME 02 – praktická a stylová volba s dekorativními polštáři a světle šedou látkou


Rozkládací pohovka UVIFORME 02

Praktická a stylová volba s dekorativními polštáři a světle šedou látkou.

Popis

Tento kus nábytku je ideálním řešením pro ty, kteří hledají praktickou a zároveň stylovou pohovku do svého interiéru. Rozkládací pohovka UVIFORME 02 je vyrobena z kvalitní látky, která je jemná na dotek a zároveň odolná proti opotřebení a zašpinění.

Jednoduché rozložení

Díky možnosti rozložení na plochu 210 cm x 110 cm se tato pohovka hodí jako přistýlka pro hosty nebo jako dočasné řešení během rekonstrukce domu. Rozkládací mechanismus je jednoduchý a rychlý, takže se pohovka snadno přemění na prostorné lůžko.

Rozkládací pohovka UVIFORME 02

Design a barvy

Tato pohovka je stylová volba pro moderní obývací pokoj. Světle šedá látka Alova 10 doplňuje elegantní design pohovky a přidává do pokoje elegantní a uklidňující barevný prvek. Kromě toho jsou k pohovce přiloženy dekorativní polštáře v barvě Lima 65, které dotvářejí celkový vzhled pohovky.

Detail pohovky UVIFORME 02

Chcete si vybrat jinou barvu? Podívejte se na nabídku na našem webu.

Rozměr a montáž

Pohovka má rozměr 132 x 62 x 70 cm a hloubku sedu 67 cm. Výška sedu činí 31 cm, což zaručuje pohodlné sezení. Pohovka je dodávána v demontu, což usnadňuje její následnou montáž.

Závěr

Pokud hledáte praktickou a stylovou pohovku pro váš moderní interiér, rozkládací pohovka UVIFORME 02 je to pravé řešení. Kvalitní materiály, jednoduché rozložení a elegantní design jsou hlavními výhodami této pohovky. Vyberte si svou oblíbenou barvu a užijte si pohodlí a styl v jednom.