Moderní komoda MENORCA 57A v jemně světlém antikovém designu s bílými detaily

Stylová komoda se bude hodit do každého prostoru.

Komoda MENORCA 57A je skvělým doplňkem pro každý byt či dům. Její moderním designem se zaručeně stane centrálním bodem místnosti, do které bude umístěna. Díky jemnému světlému antikovému designu s bílými detaily dokonale zapadne do interiéru a vytvoří elegantní atmosféru.

Komoda MENORCA 57A, v barevném provedení světlý antik/bílá, obsahuje troje dvířka a dvě + tři variabilní police.

Komoda MENORCA 57A je velmi variabilní, co se týče úložného prostoru. Skládá se z trojice dvířek a dvojice tří variabilních polic, na nichž si můžete umístit různé dekorace či knihy. Skříňka zároveň nabízí dostatek prostoru pro větší věci, které nemusí být nutně na první pohled vidět. Díky tomu nebude v místnosti chaos a vše bude mít své místo.

Komoda má kovové úchytky pro snadnou manipulaci.

Samozřejmostí jsou praktické kovové úchytky, díky kterým bude manipulace s nábytkem snadná. Už nikdy nebudete mít problém se zavíráním či otevíráním skříňky. Vše půjde rychle a jednoduše.

Komoda MENORCA 57A – skvělý nábytek pro každou místnost

Moderní komoda MENORCA 57A se bude nejlépe hodit do prostor zařízených nábytkem MENORCA.

Komoda MENORCA 57A je vysoce funkční kus nábytku s neomezenými možnostmi využití. Nízká komoda se hodí skutečně kamkoliv. Testovali jsme ji v různých místnostech a můžeme vám říci, že opravdu do každé místnosti zapadla dokonale. V ložnici jsme ji využili na prádlo, do kuchyně se hodila na skladování keramiky, do obývacího pokoje na doplňky jako jsou svíčky, knihy či květiny.

Komoda MENORCA 57A se v poslední době značně těší oblibě, a to díky své velké variabilitě a praktičnosti. Jedná se totiž o velmi efektivní nábytek, který se vejde prakticky do jakéhokoliv prostoru. Zároveň je navíc velmi stylová a elegantní, takže nebudete muset trpět ošklivou skříní, která se nehodí do místnosti.

Za dvířka na variabilní police umístíte vše, co má být skryto, a na police pak dáte knihy či drobné věci.

Pokud máte doma spoustu věcí, které by měly být schovány, tak právě komoda MENORCA 57A je tou správnou volbou pro vás. Za dvířka můžete umístit vše, co má být skryté a není potřeba, aby bylo na první pohled vidět. A naopak na variabilní police můžete umístit různé drobnosti, jako jsou například knihy, květiny nebo suvenýry z dovolené.

Na dlouhou plochu komody umístíte dekorace či fotografie a suvenýry.

Vyprázdněnou dlouhou polici na této komodě můžete využít skutečně pro cokoliv. Pokud máte rádi dekorace, pak tuto polici můžete využít k vystavení vašich oblíbených dekorací. Není nic lepšího, než když doma máte vystaveny věci, které vás inspirují a těší vaše oči.

Moderní komoda MENORCA 57A se bude nejlépe hodit do prostor zařízených nábytkem MENORCA.

Pokud se chystáte pořídit si doma komodu MENORCA 57A, pak byste určitě měli zvážit kompletní zařízení místnosti nábytkem MENORCA. Komoda totiž dokonale zapadá