Rohová sedací souprava ANTON v levém provedení Monolith 37/ Monolith 84

Rohová sedací souprava ANTON

je moderní a pohodlná sedačka, která se stane skvělým doplňkem vašeho interiéru. Sedací souprava je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti poškození.

Kostra sedací soupravy ANTON je vyrobena z kombinace tvrdého dřeva a LTD, což zaručuje stabilitu a pevnost konstrukce. Výplně sedáků tvoří polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami faliste, díky kterým je sedací souprava velmi pohodlná a vyhovuje i těm náročnějším zákazníkům.

je k dispozici v několika barevných provedeních, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější pro váš interiér. Sedací souprava ANTON se skládá z několika modulů, takže ji můžete snadno přizpůsobit vašim potřebám a počtu sedících míst.

Kvalitní provedení

je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, aby vám sloužila dlouhá léta. Dřevěná kostra je stabilní a odolná proti poškození, polyuretanová pěna v sedacích částech zajišťuje vysokou míru komfortu a odlehčení pro vaše tělo. Přední části sedací soupravy jsou potaženy kůží prvotřídní kvality, stejně jako boční části sedačky. Zadní části sedačky jsou potaženy kvalitním textilním materiálem, který je odolný vůči oděru a praskání.

Odkaz na webovou stránku produktu

Pokud máte zájem o tuto pohodlnou a moderní sedací soupravu, můžete si ji objednat na webových stránkách crosta.cz, kde najdete více informací o produktu, barevných provedeních a ceně. Sedací souprava ANTON je k dispozici v několika různých variantách, takže si určitě vyberete tu nejlepší pro váš interiér.