Nový potah na polštář 50/50 cm – osvěžte svůj interiér!


Novel potah na polštář 50/50 cm - zelená

Nový potah na polštář 50/50 cm

Potah na polštář 50/50 cm je výbornou volbou pro každého, kdo chce osvěžit svůj interiér. Tento potah je k dostání v mnoha různých barvách a designech, takže si určitě vyberete ten správný právě pro váš domov.

Osvěžte svůj interiér

Svůj interiér můžete jednoduchým způsobem osvěžit právě pomocí potahu na polštář. Stačí si vybrat ten správný potah, který se hodí k vašemu nábytku a interiéru.

Novel potah na polštář 50/50 cm je v nabídce u společnosti Best Nábytek. Na této adrese si můžete prohlédnout všechny varianty, které jsou k dispozici: https://www.bestnabytek.cz/produkt/novel-potah-na-polstar-50-50-cm-20

Zelená barva

Tento potah je k dostání v různých barvách. Pokud máte rádi přírodní zelené tóny, tak určitě oceníte variantu potahu v zelené barvě. Tato barva krásně ladí s květinami a jinými přírodními motivy v interiéru.

100% polyester

Kvalita potahu je zajištěna díky materiálu, kterým je 100% polyester. Tento materiál je velmi odolný a snadno se udržuje.

50×50 cm

Velikost potahu je 50×50 cm, což je standardní velikost pro polštáře. Potah na polštář je jednoduchý na použití a můžete ho snadno svléct a vyprat, když se znečistí.

Novel potah na polštář 50/50 cm - zelená