Moderní obývací pokoj Šárka I v dub artisan / antracit stylu


Dodáváme v dekoru dub artisan / antracit

Nábytek je dodáván v demontu a zákazník si ho musí sestavit svépomocí. Může to být náročný proces, ale když postupujete podle návodu na sestavení, měli byste být schopni nábytek sestavit bez problémů.

ABS hrany

Nábytek je vyroben z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek, které mají tloušťku 16-18mm. Tento materiál je tradičním materiálem pro výrobu nábytku. Laminované dřevotřískové desky jsou velkoplošné desky na bázi dřeva, které jsou povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií. Díky tomu je nábytek odolný vůči poškrábání a jiným druhům opotřebení.

Nábytek je momentálně k dispozici v těchto rozměrech:

  • vitrína vysoká: 51,7x193x40,2cm
  • vitrína nízká: 90x150x40cm
  • rtv: 165x42x40cm
  • police: 137×16,5x18cm
  • komoda: 165x82x40cm
  • konferenční stůl: 102x43x62cm

Údržba

Nábytek vyžaduje pravidelnou údržbu, aby zůstal v dobrém stavu. Na čištění se doporučuje běžně dostupné prostředky. Používejte měkkou bavlněnou úterku a nepoužívejte ostré hadříky. Aby se neuvolnila demontovatelná spojení, je dobré je občas dotažením kontrolovat a stabilizovat.

Montáž

Pokud si zakoupíte tento moderní obývací pokoj Šárka I v dekoru dub artisan / antracit, připravte se na sestavení nábytku svépomocí. V balení najdete všechny potřebné kování a návod na sestavení.

Pokud si chcete tento moderní obývací pokoj od brega.cz pořídit, určitě si přečtěte doporučené údržbové postupy a ujistěte se, že máte dostatečnou zručnost pro sestavení nábytku svépomocí.