Novinka na trhu: Šatní skříň Casarredo SANDINO 180 bílá

Šatní skříň s posuvnými dveřmi v jednoduchém moderním provedení zapadne do každého interiéru.

Obměna nábytku v bytě je často nutností, někdy je to však jen touha po změně. Pokud máte pocit, že vaše šatny a skříně jsou plné a nic se do nich nevejde, mohla by vám pomoc přinést nová šatní skříň Casarredo SANDINO 180 v provedení bílé mat barvy.

Korpus i dvířka jsou z kvalitního LTD v barevném provedení bílý mat. Dvířka se otvírají pomocí posuvného systému, takže nemusíte obávat, že by vás při otevření omezila hloubka místnosti. Pokud preferujete čistý a jednoduchý vzhled nábytku, toto provedení by pro vás mohlo být tou správnou volbou.

Velké praktické zrcadlo

Skládáte si rádi outfits před zrcadlem, než vyrazíte do společnosti? S novou šatní skříní Casarredo SANDINO 180 můžete být v klidu. Skříň obsahuje veliké praktické zrcadlo, takže budete moci pohodlně zkoušet, jak vám sluší vaše oblíbené šaty. Ušetříte tím čas i prostor a přitom nepřijdete o to, na co jste zvyklí.

Obydlí pro vaše oblečení

V pravé části skříně se nachází šatní tyč, na kterou můžete pověsit kabáty, saka, šaty a další oblečení. V levé části jsou poličky, co kterých naskládáte všechno své zbylé oblečení. Díky této možnosti získáte přehled a s lehkostí a systémem budete mít všechny svoje kousky na místě, kde najdete na první pohled i to, co hledáte.

Police na klobouky, přikrývky a jiné objemnější předměty

Potřebujete uložit objemnější předměty jako jsou deky, polštáře, přikrývky, nebo klobouky a další doplňky? Ve vrchní části skříně je dlouhá police, takže s novou šatní skříní Casarredo SANDINO 180 si umožníte uložit nejen oblečení, ale i předměty, které obvykle kupujete v horších možnostech a složitěji tvoříte celkový vzhled svého bytového vybavení.

Dodáváme šatní skříň Casarredo SANDINO 180 v demontovaném stavu, ale její sestavení není nic složitého. Pokud by vám skříň přeci jen nestačila, můžete ji snadno doplnit o prádelník nebo stojan na šaty.

Šatní skříň Casarredo SANDINO 180 bílá
Šatní skříň Casarredo SANDINO 180 bílá - detail

Zaujala vás šatní skříň Casarredo SANDINO 180 bílá? Objednat si ji můžete na Brega.cz kde již naleznete celou řadu jiných nábytkových kousků pro Váš interiér i exteriér.