Cm


Kulaté koberce ze série SHAGGY MICRO jsou atraktivní a cenově dostupné

Kulaté koberce ze série SHAGGY MICRO jsou skvělým doplňkem každého interiéru. Kromě toho, že jsou velmi kvalitní, jsou také cenově dostupné. V poslední době se těší velké oblibě zákazníků, kteří ocení jak jeho kvalitu, tak i výbornou cenu.

Vyberte si z mnoha rozměrů a velikostí

Kulaté koberce ze série SHAGGY MICRO jsou k dispozici v mnoha různých rozměrech a velikostech. Proto si můžete vybrat ten, který perfektně zapadne do vašeho interiéru. Můžete si vybrat z mnoha druhů, které neostanou v koutě vašeho domova nevšimnuté.

Ještě stále váháte, jestli si koupit koberce ze série SHAGGY MICRO? Pokud ano, podívejte se na tyto kulaté koberce ze série SHAGGY MICRO, které si můžete pořídit našem e-shopu.

Specifikace koberce ze série SHAGGY MICRO

  • tloušťka koberce: asi 30 mm
  • celková hmotnost: asi 3,0 kg/m2
  • druh příze: 100% polyester
  • země původu: Turecko
  • zboží je úplně nové
  • záruka: 24 měsíců

Pro čištění koberců stačí vysavač nebo běžná lehce vlhká utěrka. Dobré je také čištění speciálními prostředky určenými k čištění koberců. Také je potřeba pravidelně alespoň jednou týdně vyluxovat, aby se vlákna opět rozhýbala a nevytvářela se tak otisk nohou.

 Kulaté koberce ze série SHAGGY MICRO jsou kvalitní, avšak za dostupnou cenu.
Kulaté koberce ze série SHAGGY MICRO jsou kvalitní, avšak za dostupnou cenu.

Nenechte si ujít tento úžasný příležitost a pořiďte si jeden z koberců ze série SHAGGY MICRO do svého domova. Budete s ním určitě spokojeni!