Dennise dřevěná šedá skříň WOOOD s 3 dveřmi – praktické úložiště pro každý interiér


O PRODUKTU

Stylová skříň DENNIS od holandského výrobce nábytku WOOOD. DENNIS tvoří konstrukci a boční desky ze šedého masivního dřeva borovice zajišťující skříni maximální robustnost a stabilitu. Přední část představují 3 do strany otevíratelné dveře s jemnými rýhami a krásnými šedými madly. Za nimi se skrývá úložný prostor rozdělený na levou část pro pověšení košil, trik a dalších, pravou část pro uložení poskládaných věcí a oblečení. Vnitřní přepážky jsou vyrobeny z šedého malaminu a vnitřní použité broušené borovicové dřevo bylo vyrobeno ekologicky a pyšní se certifikátem FSC.

Pokud si přejete získat tuto stylovou a praktickou skříň s 3 dveřmi, navštivte prosím odkaz https://www.skvelynabytek.cz/produkt/woood-drevena-skrin-dennis-se-3-dvermi-seda-365543-gbs.

S ČÍM SLADIT

Skříň je velmi moderní s lehkým nádechem venkovského stylu. Využijete zejména jako úložný prostor do vaší ložnice, dětského pokoje, pracovny nebo kdekoliv jinde, kam je potřeba uschovat nějaké oblečení či další věci.. Krásně vynikne jak v moderním bytě, tak i ve venkovském sídle. Díky šedé barvě více vynikne ve světlém i tmavém interiéru. Skvělou kombinaci získáte doplněním dalších produktů z řady DENNIS.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál konstrukce: masivní dřevo borovice

Materiál polic: masivní dřevo borovice

Barva konstrukce: šedá

Barva polic: šedá

Rozměry skříně: v x š x h 202x158x55 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nutno složit

Péče: pravidelně ošetřovat balzámem na lakované povrchy, případné nečistoty odstraňovat vlhkým hadříkem.

Dennise dřevěná šedá skříň WOOOD s 3 dveřmi