Bavlněné povlečení Kiko od 4Home: Proč si ho zamiluje celá rodina?

Povlečení Kiko

Bavlněné povlečení je pro mnoho lidí tím pravým doplňkem do ložnice. Navíc, jestli jste fanouškem puntíků, tak vás bude zajímat unikátní kombinace vzorů, kterou nabízí povlečení Kiko. Přírodní barvy a skvěle vyladěné vzory poskytují celkově uklidňující dojem a dodají vaší ložnici osobitý styl. Bavlněné povlečení Kiko od značky 4Home potěší všechny členy rodiny.

Oblíbené puntíky tak trochu jinak

Povlečení Kiko netradičně kombinuje puntíky z jedné strany a vzor rybí kost ze strany druhé. To znamená, že dává prostor vaší představivosti a možnost kombinovat povlečení, jak se vám zlíbí. Navíc, i když se design zdá být na první pohled velmi nápaditý, je v podstatě velmi jednoduchý a elegantní.

Praktické zapínání na zip

Povlečení Kiko má praktické zapínání na zip. To znamená, že výměna povlečení bude rychlá a bez háčků. Kromě toho, zapínání na zip zajišťuje, že povlečení bude pevně držet na vašem polštáři nebo přikrývce a nevyklouzne z něj během noci.

Sada obsahuje povlak na polštář a přikrývku

Sada povlečení Kiko obsahuje povlak na polštář o rozměru 70 x 90 cm a povlak na přikrývku o rozměru 140 x 220 cm. To znamená, že sada je vhodná pro běžnou velikost postele a zahrnuje nezbytné součásti pro pohodlný a útulný spánek.

Proč si vybrat povlečení Kiko od 4Home?

Představte si, že přijdete do ložnice a vidíte krásné, elegantní a velmi decentní bavlněné povlečení s puntíky a rybí kostí. Je to dokonalé. Bavlněné povlečení Kiko od 4Home vám přináší spoustu výhod – jedinečný design, příjemné materiály, praktické zapínání na zip a spoustu dalších. Navíc, tento kousek nezruinuje váš rozpočet a může být skvělým dárkem pro vaše blízké.

Pokud vás zaujalo toto povlečení, navštivte stránky naradi-cz.cz, kde ho můžete zakoupit a okořenit tak svou ložnici nádhernými puntíky a rybí kostí.

Povlečení Kiko s puntíky

Povlečení Kiko s rybí kostí