Bílý keramický talířek MIJ Aurora – krásný a praktický doplněk do každé kuchyně

Bílý keramický talířek MIJ Aurora

Kolekce Aurora – krása v jednoduchosti, kvalita a funkčnost

Kolekce Aurora je dokonalým příkladem toho, že krása spojená s kvalitou a funkčností může být jednoduchá a elegantní. Na prostřený stůl přinese dotek přírody i slunce vycházejícího nad horizontem.

Tento krásný talířek MIJ Aurora v klasické bílé barvě je perfektním doplňkem do každé moderní nebo tradiční kuchyně. Díky svému unikátnímu designu a ruční výrobě přímo v Japonsku každý talířek z této kolekce je originálem.

MIJ – nádobí vyrobené z přírodní keramiky

MIJ, zkráceně Made in Japan, je nádobí, které jen tak nikde neuvidíte. Vyrobeno je z odolné přírodní keramiky a obsahuje téměř žádné kovy ani škodlivá barviva, což je pro mnoho lidí dnes velmi důležité.

Protože je každý talířek ručně vyráběn v malých sériích, můžeme se těšit na opravdu originální kusy, které se budou perfektně hodit ke každé příležitosti. Bílá barva zůstává stále stejně sytá, nejde obleptat a nehrozí ani odlupování vzdorných barev.

Krása v jednoduchosti a praktičnosti

Kolekce Aurora je dokonalým důkazem toho, že krása spojená s kvalitou a funkčností nemusí být komplikovaná. Díky své jednoduchosti a minimalismu bude tento talířek perfektně ladit s každou nádobím, zároveň ale vynikne svou jedinečností a elegancí.

Kolekce Aurora

Navíc bude také velmi praktický, jelikož díky své kvalitě a odolnosti nám vydrží dlouhé roky. Je vhodný i pro myčku, takže se nemusíme obávat, že bychom ho museli umývat ručně.

Kde tento krásný talířek nejlepší zakoupit?

Tento krásný bílý keramický talířek MIJ Aurora o průměru 20 cm můžete zakoupit na internetových stránkách www.nabytekprozivot.cz, kde najdete také další zajímavé talíře z kolekce Aurora Made in Japan. Dopřejte si kousek luxusu do vaší kuchyně a nechte se okouzlit krásou a kvalitou tohoto originálního keramického nádobí.