Zahradní set CORFU od Rojaplast – stylový a pohodlný doplněk pro vaši zahradu!

Nejlepší části léta jsou zahrady, slunce a spousta volného času pro relaxaci venku. A co by bylo lepšího než balíček stylového a pohodlného nábytku, který by zvýšil pohodlí a stylový vzhled vaší zahrady? Zahradní set CORFU od Rojaplast s tímto úkolem vychází vynikajícím způsobem.

Provedení

Zahradní set CORFU zajistí pohodlné sezení jak venku tak v interiéru. Souprava je vyrobena z lisovaného plastu v imitaci plochého ratanu. Díky vysoké odolnosti materiálu je souprava vhodná jako posezení do zahrad, ale i restaurací, kaváren a domova.

Výhoda setu je snadná údržba, odolnost vůči výkyvům počasí, povětrnostním podmínkám, vodě i UV záření. Set je doplněn o podušky, které zajistí ještě větší pohodlí.

Jedním z prvků, který z těchto zahradních prvků přiměřené kvality dělá, je skutečnost, že je pohodlný i stylový. Má také lehký a snadno přenosný design, který ho dělá snadno uzpůsobitelný různým prostornostem, které můžete chtít poskytnout vašim návštěvníkům.

Set

Set obsahuje 2 křesla, 1 stůl a 1 dvoumístné sofa. Stůl má rozměry 77x57x42cm, křeslo 75x70x79cm a sofa 128x70x79cm. Souprava je dostupná v barvě hnědé. Součástí setu jsou také hnědošedé podušky.

Odkaz na produkt najdete zde: https://www.interierio.cz/produkt/rojaplast-zahradni-set-corfu-hnedy-3

Je to to, co hledáte, pokud jde o spojení stylu, pohodlí a odolnosti pro vaši zahradu. Zahradní set CORFU od Rojaplast nabízí výjimečné kvalitní řešení, které zahrnuje to, co je potřeba pro velké středisko pro příjemné sezení v jakémkoli prostoru a je skvělou volbou pro každého, kdo hledá zahradní posezení.