Antracitově šedý květináč s automatickou závlahou ø 35 cm od Plastiya Siesta


Popis produktu

Tento antracitově šedý zavěšený květináč je skvělou volbou pro každého, kdo miluje rostliny, ale nechce se o ně starat příliš často. Díky automatické závlaze se o vaše květiny postará sám, a to dokonce až na 28 dní bez vašeho zásahu. Květináč má průměr 35 cm, což znamená, že na jeden květináč můžete umístit více menších rostlin nebo jednu větší. Spodní průměr květináče je 25 cm.

Antracitový květináč

Jak funguje automatická závlaha?

Automatická závlaha funguje na bázi kapilárního principu. To znamená, že kořeny rostlin si z květináče odebírají vodu skrze speciální vlákna, která vedou vodu ze zásobníku do substrátu, ve kterém jsou rostliny umístěny. Díky tomu se rostliny samy postarají o svou závlahu a vy se nemusíte ničím ohánět.

Závlaha kapilárním principem

Kde si můžete takový květináč pořídit?

Tento úžasný antracitově šedý květináč s automatickou závlahou ø 35 cm od Plastiya Siesta si můžete objednat na webových stránkách www.naradi-cz.cz.

Objednávka květináče

Jak se o květináč starat?

Květináč vyžaduje minimální údržbu. Musíte pouze jednou za pár týdnů doplnit zásobník s vodou, aby mohly kořeny rostlin odebírat potřebné množství vlhkosti. Pokud máte příliš silné slunce, doporučujeme pravidelně kontrolovat stav substrátu a případně ho doplňovat.

Starost o květináč

Věříme, že si tento skvělý květináč oblíbíte stejně jako my. Rozveselte si svůj interiér krásnými rostlinami a užijte si radost z jejich pěstování, aniž byste museli trávit mnoho času u zálivky.