Moderní šatní skříň s zrcadlem a bílým leskem – LITOLARIS 250


Zrcadlo a bílý lesk – kombinace pro moderní interiéry

Pokud se chystáte na rekonstrukci nebo novou výstavbu svého domova, určitě nezapomeňte na šatní skříně. Ty jsou důležitou součástí každé ložnice a jejich výběr by měl být tak pečlivý, jako je pečlivý výběr postele. Moderní trend v interiéru kladou stále větší důraz na minimalismus a čistotu, což přináší nejen vizuální příjemnost prostoru, ale i větší prostorovou efektivitu. Právě v rámci tohoto trendu se prosazují šatní skříně s posuvnými dveřmi.

LITOLARIS 250 je jedním z těchto moderních kousků. Skříň disponuje dvěma posuvnými dveřmi, na kterých jsou umístěná velká zrcadla. Zrcadla nejen, že opticky zvětšují prostor, ale i umožňují rychlý check-out před odchodem z domu. Materiálem, ze kterého je šatní skříň vyrobena, je laminovaná dřevotříska s bílým leskem.

Velký úložný prostor

Kromě vizuálních vlastností je samozřejmě důležitý i praktický význam šatní skříně. A LITOLARIS 250 v tomto ohledu rozhodně nezklame. Rozměry skříně jsou 250 x 205 x 56 cm, což z ní dělá dostatečně velký úložný prostor pro pánské i dámské oblečení. Skříň je navíc vybavena šesti policemi, na kterých je možné uložit volně zavěšené oblečení, a dále čtyřmi šuplíky na drobné věci. Dvě šatní tyče zase umožňují uložit delší kusy oděvů, jako jsou kabáty a další bundy.

LITOLARIS 250 tak nabízí dostatečnou úložnou kapacitu pro celou rodinu, čímž je ideální volbou pro větší ložnice, kde je dostatek prostoru.

Důmyslný design šatní skříně

Kromě praktičnosti a vizuálního dojmu je pro mnoho zákazníků důležitý i design šatní skříně. Opět LITOLARIS 250 nezklame. Šatní skříň má moderní a minimalistický design, který snadno zapadne do interiéru svého okolí. Posuvné dveře nejenom šetří prostor, ale i dodávají celému vzhledu nadčasovou eleganci.

Důmyslným řešením šatní skříně LITOLARIS 250 je jeho jednoduché sestavení. Skříň je dodávána v demontu, což umožňuje snadné transportování a sestavení do obytné místnosti. Přiložené návody k sestavení zaručují dokonalou montáž i pro domácí kutily.

Zakoupit lze na KupsinaBytek.cz

Pokud vás LITOLARIS 250 zaujala a hledáte tu správnou šatní skříň pro svůj interiér, neváhejte. Nová moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem Vám může udělat společnost už za pár dní. Zakoupit ji lze na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/satni-skrin-litolaris-250-se-zrcadlem-bily-lesk, kde si navíc můžete vybrat z mnoha dalších elementů, které Vaší ložnici mohou dodat ten správný kouzlo.

Přejeme Vám příjemný nákup!

LITOLARIS 250

LITOLARIS 250 Trailer