Světle růžová sametová pohovka s černou podnoží – MICADONI ANNITE 160 cm


Neotřelý vzhled pro váš domov

Stylová dvoumístná pohovka MICADONI ANNITE zaujme na první pohled svým neotřelým designem. Velmi příjemné sametové čalounění v kombinaci s kovovou černou podnoží vytváří atraktivní kombinaci, která do vašeho domova vnese elegantní vzhled. Krásné prošívání křeslu dodává osobitost a dokonale se hodí do moderních interiérů.

Maximální komfort z posezení

Opěrné polštářky na pohovce MICADONI ANNITE zaručí maximální pohodlí z posezení. Užijete si tak dokonalý relax po náročném dni. Tato pohovka se skvěle hodí do komerčních i nekomerčních prostor.

Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje

Pohovka MICADONI ANNITE se vyrábí na zakázku a proto je možné si vybrat barvu, která bude nejlépe odpovídat vašemu vkusu a interiéru. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Vrácení zboží dle individuálních obchodních podmínek

Vzhledem k tomu, že se pohovka MICADONI ANNITE vyrábí na zakázku, vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto je nutné si před objednáním přečíst podmínky na našem eshopu, abyste měli jasno v tom, co v případě reklamace či vrácení zboží můžete očekávat.

Objednejte si pohovku MICADONI ANNITE ještě dnes

Rádi byste měli v obývacím pokoji super stylový element, který okouzlí každého vašeho návštěvníka? Potom si určitě musíte objednat pohovku MICADONI ANNITE. Tento produkt vám zaručí nejen atraktivní vzhled, ale také maximální pohodlí z posezení.

Přejděte na naši stránku a objednejte si ji ještě dnes!