Vyzkoušejte si luxusní zahradní pohovku LOTUS v elegantní černé a béžové barvě od ASIR


Vyzkoušejte si luxusní zahradní pohovku LOTUS od ASIR

Pohovka LOTUS – elegantní černá a béžová barva

LOTUS je designově vydařená zahradní pohovka, která vám umožní odpočívat v pohodlí přímo na vaší terase nebo v zimní zahradě. Její elegantní černo-béžová barva bude působit skvěle na každé zahradě.

Navíc, pokud si pohovku zakoupíte na nabyteklevneji.cz, získáte ji za skvělou cenu a bude vám doručena přímo k vašim dveřím.

Sklopná pohovka pro dva

Pohovka LOTUS je dvoumístná a sklopná, takže ji snadno přemístíte a uskladníte. Její rozměry jsou šířka 137 cm, hloubka 74 cm a výška 84 cm. Rozměry sedáku činí šířku 130 cm, hloubku 57 cm a výšku 50 cm. Výška sezení je 84 cm a výška nohou je 36 cm.

LOTUS poskytuje dostatek místa pro pohodlné sezení dvěma osobám. Je to ideální řešení pro letní grilování s rodinou a přáteli nebo pro odpočinkový čas venku s partnerem.

Odnímatelné polstrování a kovový rám

Pohovka LOTUS je vyrobena z kovových rámů v černé barvě a má odnímatelné polstrování, což usnadňuje údržbu a čištění. Polstrování obsahuje 28 DNS pěnu a je potaženo krémovou látkou složenou z 50 % žinylky, 38 % polyesteru a 12 % bavlny.

Díky tomu, že je pohovka vyrobena z kovových rámů, je odolná vůči korozi a zaručuje tak dlouhou životnost a spolehlivost.

Pohovka LOTUS

Závěr

Pohovka LOTUS od ASIR je ideální řešení pro ty, kteří si chtějí vychutnat svůj zahradní prostor v pohodlí a stylu. Její sklopná konstrukce a odolné polstrování jsou jen některé z funkcí, které tuto zahradní pohovku dělají unikátní.

Navštivte nabyteklevneji.cz a pořiďte si pohovku LOTUS za skvělou cenu. Užijte si nadcházející letní sezónu v pohodlí a stylu s tímto luxusním kusem nábytku.

Pohovka LOTUS